Pirmā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem noslēgusies

Pirmdien, 6. novembrī ir noslēgusies pirmā pieteikšanās mācībām pieaugušajiem četrās prioritārajās nozarēs. Šobrīd notiek pieteikšanās rezultātu apkopošana, un drīzumā  uzsāksim pretendentu atbilstības pārbaudi pieteikšanās nosacījumiem.

Tuvāko mēnešu laikā visi, kas iesnieguši savu pieteikumu, saņems ziņu, vai viņu pieteikums ir apstiprināts, lai nākamā gada sākumā varētu doties uz izvēlēto izglītības iestādi slēgt mācību līgumu, veikt līdzmaksājumu un uzsākt mācības.  

Mācību klāsts mainās katrā pieteikšanās kārtā, tāpēc, ja neatradāt interesējošās mācības šoreiz, aicināsim iepazīties ar mācību otrās kārtas piedāvājumu nākamgad. Ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem projekta laikā var izmantot iespēju mācīties vienu reizi, tāpēc ikvienā pieteikšanās kārtā aicinām izdarīt pārdomātu izvēli.

Mācību jaunumiem var sekot Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sociālo mediju kontos Facebook, Twitter vai Draugiem, kā arī šajā vietnē vai pierakstoties VIAA mājaslapas jaunumiem vienreiz nedēļā savā e-pastā šeit.

Par projektu

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra, lai pilnveidotu nodarbināto personu profesionālo kompetenci, laikus novēršot darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinot strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. To finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts.  

2017. gada 8. novembrī