Pieteikšanās mācībām pieaugušajiem sāksies maija beigās

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) saņēmusi rekordlielu mācību programmu pieteikumu skaitu projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ceturtās kārtas atlasē, līdz ar to strādājošo iedzīvotāju pieteikšanās mācībām pārcelta uz maija beigām. Šoreiz vairāk nekā 90 izglītības iestādes iesniegušas teju 1000 izglītības programmas, kuru vērtēšana vēl turpinās.

Ceturtajā kārtā apstiprināto mācību programmu saraksts būs pieejams publiski mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, izsludinot pieteikšanos. Plānots, ka pieteikšanās sāksies maija pēdējā nedēļā un turpināsies līdz jūnija beigām. Aicinām sekot informācijai šajā mājaslapā vai VIAA sociālajos tīklos Facebook, Twitter vai Draugiem.

Jau ziņots, ka ceturtajā kārtā strādājošie iedzīvotāji varēs izvēlēties mācības 12 dažādās nozarēs, kā arī astoņās mūžizglītības kompetencēs, kurās mācības tiks piedāvātas pirmo reizi. Tāpat kā līdz šim mācībām maijā varēs pieteikties ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, kurš vēl nav paaugstinājis profesionālo kompetenci šajā projektā. Plašāk šeit.

2019. gada 2. maijā