Pēc veiksmīgas izglītības programmas apgūšanas dalībnieks būs spējīgs patstāvīgi un atbilstoši savām vajadzībām veikt skaidri definētus uzdevumus un risināt neierastas problēmas, kas rodas šo uzdevumu izpildes gaitā:1. izprast un pielietot DevOps principus;2. komunicēt funkcionālās un tehniskās specifikācijas IKT komandām, kas atbild par IKT risinājumu uzturēšanu un attīstību;3. izprast funkcionālo/tehnisko izmaiņu ietekmi uz lietotājiem;4. plānot un koordinēt darbības, kas nepieciešamas, lai mazinātu izmaiņu ietekmi (apmācība, dokumentācija, jauni procesi utt.);5. izprast IKT sistēmu integrācijas tehnikas;6. mērīt sistēmas veiktspēju pirms, sistēmas integrācijas un pēc tās;7. dokumentēt un reģistrēt darbības, problēmas un ar tām saistītas problēmu novēršanas aktivitātes;8. pārbaudīt, vai integrēto sistēmu iespējas un efektivitāte atbilst specifikācijām;9. aizsargāt/izveidot datu dublējumu, lai nodrošinātu datu integritāti sistēmas integrācijas laikā;10. apzināt un piesaistīt ekspertus, kas vajadzīgi sadarbspējas problēmu risināšanai;11. koordinēt sākotnējo atbalsta pakalpojumu sniegšanu, tostarp lietotāju apmācību;12. koordinēt datu migrāciju;13. sadarboties ar trešajām personām, lai atbalstītu un uzturētu modificētu produktu vai pakalpojumu.
1. Ievads DevOps.2. DevOps nepieciešamība.3. DevOps pamatprincipi un koncepti.4. Pilnais steks - cilvēki un kultūra.5. Pilnais steks -procesi un prakses.6. Pilnais steks -tehnoloģijas un automatizācija.
Dators ar Windows operētājsistēmu, webkameru un mikrofonu, stabils interneta pieslēgums, mācību programmas apguvei nepieciešamo programmatūru uz mācību laiku nodrošina izglītības iestāde.
-
darba dienas vakari
-
brīvdienas
-
jaukts
- Aija Gēliņa | 22338645 | aija.gelina@fita.lv