• 2. pieteikšanās kārta mācībām noslēgusies! Mācību saraksta atjaunošana notiks pirms nākamās pieteikšanās kārtas izsludināšanas.

Google Adwords kampaņu organizēšana

Izglītības programmas veids:
Neformālās izglītības programma
Nozare:
Elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas
Programmas stundu skaits:
40
Līdzmaksājuma apjoms (EUR):
18.00
Mācību cena (EUR):
180.00
Prasības iepriekšējai izglītībai:

Bez ierobežojuma

Programmas apraksts:

Pamatzināšanas un/vai pamatprasmes par attiecīgo tēmu (dalībniekam nav vajadzīgas priekšzināšanas).

AdWords platforma un reklāmu kampaņu pamati: Google tīkls un reklāmu formāti; Reklāmas kampaņu veidi un pārvaldība; Klienti un mērķa reklamēšana;Reklāmu birža un metrika; Mēdiju izmaksu modeļi un budžets; Reklāmas izmaksu stratēģijas;Reklāmas kampaņu efektivitātes novērtējums.

Teksta reklāmu kampaņas: Efektīvas teksta reklāmas; Reklāmtekstu papildinājumi; Biežāk sastopamās kļūdas un problēmas.

Displeja reklāmu kampaņas: Displeja reklāmu tīkls; Mērķa reklamēšana displeja reklāmu tīklā; Konversijas monitorings rezultātu uzlabošanai; Displeja reklāmu remārketinga iespējas; Reklāmas formāti un iespējas; Displeja reklāmas kampaņas izveide, novērtējums un optimizēšana; Zīmola kontrole.Video reklāmu kampaņas:Ziņas veidošanas un izvietošanas iespējas; Video risinājumi un metrika; TrueView reklāmas; Satura veidošana YouTube platformai; Mērķa reklamēšana displeja reklāmu tīklā; Video reklāmu remārketinga iespējas; Video reklāmas kampaņas izveide, novērtējums un optimizēšana.

Meklētājprogrammu reklāmu kampaņas: Meklētājprogrammu mārketinga pamati; Google Search darbības principi; Mērķa reklamēšana meklēšanas tīklā; Mērķa auditorijas segmentēšana; Meklētājprogrammu reklāmas kampaņas izveide, novērtējums un optimizēšana; Dinamisko meklētājprogrammu reklāmu iespējas.

Mobilo aplikāciju un vietņu reklāmas kampaņas: Mobilo vietņu un aplikāciju pārskats; Mobilās platformas reklāmu formāti un iespējas; Mobilās platformas reklāmas kampaņas izveide, novērtējums un optimizēšana ;AdWords rīki mājas lapu izveidei, testēšanai un optimizēšanai.Noslēguma pārbaudījums.

Izglītības iestāde

Kontaktinformācija

Kontaktpersona

Telefona numurs

E-pasts

Dokumentu iesniegšanas adrese

Dokumenta pieņemšanas laiki

Ieva Vincovska

67606101

kursi@turiba.lv

Graudu iela 68, Rīga

9.00 - 17.00

Programmas norises vietas adreses

Graudu iela 68, Rīga, LV-1058